TÜRKİYE'NİN EN İYİ QM ACENTE YÖNETİM YAZILIMI; SEDNA CLOUD AGENCY

Turizmin‘Oscar’ları sahiplerini buldu

İki yıldır pandemi nedeniyle sıkıntı yaşayan turizm sektörü, QM (Quality Managment) Ödül Töreni ile moral buldu. Gecede 74 farklı kategorinin en iyileri ödüllendirildi

Türk turizminin Oscar’ı olarak kabul edilen QM-Quality Managment Awards (Yönetim Kalitesi Ödülleri) Antalya Hotel Su’da gerçekleştirilen muhteşem bir gece ile dağıtıldı. Toplam 10 kategoride 74 kişi ve kuruluş, “Turizmin En”leri ödüllerinin sahibi oldu. Kalabalık bir turizmci grubunun katıldığı ödül töreni, sektörün bir araya gelip bilgi alışverişi yapması açısından da büyük yarar sağladı. Pandemi döneminden en fazla etkilenen sektör olan turizmin bu yılki ödülleri “Kalite hiç bu kadar önemli olmamıştı” mottosu ile dağıtıldı.

TURİZMİN GERÇEK KAHRAMANLARI

QM Awards gecesi, kokteyl ile başladı. Daha sonra Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde oluşturulan Grup Patara’nın mini konseri gerçekleştirildi. Konserin ardından Laser Show ve Rainbow Dans Grubu’nun gösterisi ile hareketlenen gece; GM Medya Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Meral’in açılış konuşması ile devam etti. Pandemi krizinin yarattığı etkilerden kurtulmak açısından QM’in büyük önem taşıdığını vurgulayan Selçuk, “Bu zorlu dönemde kaliteden ödün vermeyip ödül kazananlar, turizmin gerçek kahramanlarıdır” dedi.

Kod Yazılım adına ödülü alan Genel Müdür Yardımcısı Sn. Mehmet Gülen, pandemi dönemini çalışarak geçirdiklerini, yeni ürünler geliştirmeye devam ettiklerini ve bu süre zarfında ekibi korumayı başardıklarını belirterek, bu ödül için layık gören herkese teşekkürlerini iletti.


TÜRKİYE'NİN EN İYİ QM ACENTE YÖNETİM YAZILIMI; SEDNA CLOUD AGENCY